Drodzy Czytelnicy!

Mamy nadzieję, że stęskniliście się za nami, tak jak my stęskniliśmy się za Wami.

Serdecznie zapraszamy Was do nowej przestrzeni, w której będą mieścić się Gminna Biblioteka Publiczna w Zawoi oraz Babiogórskie Centrum Kultury. Od 20 października  ruszamy z szeregiem wydarzeń związanych z otwarciem naszego budynku. Znajduje się on obok Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Zawoi Centrum.

W przestrzeni Biblioteki znajdziecie Państwo strefę dla dzieci, miejsce do relaksu, w którym będziecie mogli sięgnąć po książkę lub gazetę, a jeśli pogoda dopisze, z leżakiem i książką wyjść na taras i cieszyć się cudownym widokiem.

Jesteśmy dumni, że po czasie intensywnej pracy wielu ludzi, wielkiemu zaangażowaniu Wójta oraz Radnych Gminy Zawoja, możemy oddać w Państwa ręce miejsce wspaniałych spotkań i wydarzeń. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o staraniach pani dyrektor Lucyny Malczyk, która przygotowała wniosek. Dzięki niemu otrzymaliśmy dofinansowanie inwestycji przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ze środków z budżetu państwa w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 …

Czytaj więcej Otwieramy nowy budynek biblioteki!!!!

W związku z przenosinami Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawoi do nowej siedziby biblioteka będzie nieczynna od dnia 20 września 2021 roku do odwołania. Zainteresowane osoby prosimy o wypożyczanie książek przed powyższym terminem. W czasie zamknięcia biblioteki wszystkie przetrzymania zostaną anulowane, a książki prolongowane.

Jednocześnie informujemy, że przygotowujemy się do przeprowadzki. Dlatego cześć książek (szczególnie tych starszych) może być niedostępne.

Do 20 września pozostajemy przy obecnych godzinach pracy biblioteki, tj.:

Poniedziałek, czwartek: 10:30 – 17:00
Wtorek, środa, piątek: 9:00 – 15:00

Czytaj więcej Biblioteka zamknięta od 20 września

Termin składania ofert na wynajem lokalu użytkowego został przedłużony do 6 września 2021 r.

Gminna Biblioteka Publiczna w Zawoi ogłasza konkurs ofert na wynajem lokalu użytkowego w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawoi.

Regulamin konkursu ofert na wynajem lokalu użytkowego

§ 1

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Niniejszy dokument (zwany dalej Regulaminem) określa warunki składania ofert na wynajem lokalu użytkowego, przeznaczonego na prowadzenie działalności gastronomicznej (kawiarnia) w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawoi.

W postępowaniu nie mają zastosowania przepisy ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych

  1. Organizatorem konkursu ofert (zwanego dalej „konkursem”) jest Gminna Biblioteka Publiczna w Zawoi (zwana dalej „Organizatorem” lub „Wynajmującym”).

Adres: Zawoja 1476, 34-222 Zawoja

Telefon: 33 877 50 41

E-mail: info@bibliotekazawoja.pl

Strona internetowa: www.bibliotekazawoja.pl