Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Moniką Myszką-Wieczerzak, które odbędzie się w sobotę 28 stycznia o godzinie 15:30 w sali Biblioteki.


Monika Myszka-Wieczerzak (ur. w 1982) - pisarka powoli wychodząca z szuflady. 

Po obronie doktoratu na Wydziale Polonistyki UJ postanowiła iść swoją własną drogą - niekoniecznie wytyczoną przez dotychczasowe doświadczenie zawodowe i wykształcenie. Stała się projektantką rozwojowych doświadczeń i stworzyła Roczny Program Rozwojowy dla Mam w oparciu o autorski projekt Domowych Pomieszczeń. 

Mieszka w Zawoi pod Babią Górą, gdzie założyła rozwojową agroturystykę Dom Dobre Miejsce. Marzy, by to była ostoja refleksyjności dla wrażliwych dusz, które pragną pielęgnować swoje życie wewnętrzne. 

Cicha woda. Miłośniczka wielokropków, językowych smaczków i metafor. Lubi poruszać w ludziach czułe struny słowami. Pisanie to jej ulubiony stan skupienia.

O książce:

"Trzykropki" to zbiór kilkudziesięciu miniatur literackich - krótkich utworów z pogranicza prozy i poezji, które mają otworzyć czytelnikowi przestrzeń do głębszej refleksji. To zapis codziennych olśnień …

Czytaj więcej Spotkanie autorskie z Moniką Myszką-Wieczerzak

Kochani,

życzymy Wam wszystkiego dobrego na ten cudowny, świąteczny czas. Wiele radości w rodzinnym gronie, zapomnienia o troskach, które na co dzień nam towarzyszą, oraz ogromu pozytywnych fluidów. A gdy już pojedzeni i zmęczeni śpiewaniem wspólnych kolęd siądziecie w fotelu niedaleko choinki, to zachęcamy do lektury swoich ulubionych pozycji. Niech te Święta będą wyjątkowe.

Tego życzą Wam

Dyrekcja i Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawoi

Czytaj więcej Życzenia Bożonarodzeniowe