Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Moniką Myszką-Wieczerzak, które odbędzie się w sobotę 28 stycznia o godzinie 15:30 w sali Biblioteki.

Monika Myszka-Wieczerzak (ur. w 1982) – pisarka powoli wychodząca z szuflady.

Po obronie doktoratu na Wydziale Polonistyki UJ postanowiła iść swoją własną drogą – niekoniecznie wytyczoną przez dotychczasowe doświadczenie zawodowe i wykształcenie. Stała się projektantką rozwojowych doświadczeń i stworzyła Roczny Program Rozwojowy dla Mam w oparciu o autorski projekt Domowych Pomieszczeń.

Mieszka w Zawoi pod Babią Górą, gdzie założyła rozwojową agroturystykę Dom Dobre Miejsce. Marzy, by to była ostoja refleksyjności dla wrażliwych dusz, które pragną pielęgnować swoje życie wewnętrzne.

Cicha woda. Miłośniczka wielokropków, językowych smaczków i metafor. Lubi poruszać w ludziach czułe struny słowami. Pisanie to jej ulubiony stan skupienia.

O książce:

“Trzykropki” to zbiór kilkudziesięciu miniatur literackich – krótkich utworów z pogranicza prozy i poezji, które mają otworzyć czytelnikowi przestrzeń do głębszej refleksji. To zapis codziennych olśnień subtelną materią świata (także tego wewnętrznego) i twórczą naturą języka. Perełka wydawnicza dla miłośników pięknie opublikowanych książek, które cieszą nie tylko umysł i serce, ale także oczy i dłonie.

Podczas spotkania przybyli goście:

• zatrzymają się choć na chwilę w codziennym pędzie i odetchną,
  • wysłuchają inspirującej opowieści o drodze autorki do spełnienia marzeń,
  • wsłuchują się głębiej w siebie i w to, co im w duszy gra,
  • będą mogli zakupić książkę z dedykacją i dodatkową niespodzianką.