Sylwester to czas podsumowań wydarzeń, w które obfitował dobiegający końca rok. Dla naszej Biblioteki był to rok przełomowy. Nasz księgozbiór powiększył się o ponad 1500 pozycji. Przenieśliśmy się także do nowego budynku. Ciasne, zamknięte pokoje zamieniliśmy na przestronne, nowoczesne pomieszczenia. Teraz, wraz z Babiogórskim Centrum Kultury, współpracujemy nad kolejnymi atrakcjami i przedsięwzięciami, które sygnujemy hasłem “Pod Drzewem Kultury”.

Sylwester to także czas życzeń. Życzymy Wam, drodzy Czytelnicy (i nie tylko!), aby 2022 rok obfitował dla Was w dobre chwile (tak jak dla nas rok 2021). Życzymy zdrowia i uśmiechu w tych trudnych czasach. Zapraszamy serdecznie po nowe książki, których na pewno nie zabraknie w 2022 roku. Wszystkiego dobrego!